Перейти до основного вмісту

Шановні колеги!

Вихід четвертого номеру нашого ArcГІС часопису підводить підсумок його дворічного життя підтверджуючи свою необхідність і Вашу зацікавленість сучасним розвитком базового програмного забезпечення лінійки ArcGIS від ESRI а також завершує нелегкий та непростий 2022 рік. Разом з тим, Редакційна колегія часопису вітає всіх Вас з Новим роком з великою надією усіх нас на перемогу України  в цій загарбницькій війні божевільного ворога і висловлює глибокі співчуття за втрати та поневіряння спричинені ХХІ столітті агресивністю суспільства яке відносить себе до «православних слов’ян» не відрізняючись, а то перевершуючи звірства нацистської Німеччини під девізом «З нами бог».

Звісно,реагуючи на виклики, зазначений номер часопису за своїм змістом у своїй більшості торкається питань аналізу застосування геоінформаційних систем у рамках концепції ведення мережецентричних війн та сучасних принципів управління військами та засобами ураження.

Знову ж таки, життя країни вплинуло і на діяльність Компанії ТОВ «ЕСОММ Со». З перших днів повномасштабної війни було розгорнуто друк аналогових топографічних карт, оскільки формувались підрозділи територіальної оборони та організовувалась оборона Києва, а логістика їх постачання тільки формувалась.

Наразі ми горді тим, що за участі наших спеціалістів було створено геопортал, який запрацював та продемонстрував нову он-лайн логістику постачання, але вже відповідних цифрових топографічних карт безпосереднім користувачам.

На наступному етапі було організовано роботу з дешифрування та прив’язки дронних знімків для потреб військових, а також підготовку відповідних спеціалістів на базі використання програмного забезпечення ArcGIS, що свою чергу, в значній мірі, змінило якість отриманих даних та прискорило їх доведення до кінцевого користувача.

Між іншим компанія, надіючись, що 2023 рік буде роком перемоги, вже сьогодні напрацьовує рішення, які дозволять у значній мірі змінити систему управління як військами, так і засобами ураження.

Одночасно, працюючи на сферу оборони, компанія не залишила осторонь питання управління територією на рівні створення регіональних інформаційно-аналітичних систем «область-район-територіальна громада», оскільки необхідно буде відновлювати країну. При цьому надіємося, що будуть використані сучасні технології за досвідом провідних країн світу, в тому числі геоінформаційні технології.

Миру нам та добробуту.

Посилання для перегляду та/або завантаження поточного номеру.

ArcGIs