Перейти до основного вмісту
romny

Створення топографічних карт масштабу 1:10 000

Для забезпечення завдань містобудівної діяльності на регіональному та місцевому рівнях, на замовлення Роменської міської ради в 2021 році ТОВ «ЕСОММ Со» виконано комплекс робіт зі створення картографічної основи масштабу 1:10 000 із застосуванням геоінформаційних технологій на територію Роменської міської територіальної громади.

Загальна площа району картографування територіальної громади становила 970 км2 (97 000 га). Створення цифрової картографічної основи виконувалося цілісним геопросторовим  масивом даних із застосуванням програмного забезпечення ArcGIS Desktop. Створена геопросторова база даних у форматі *.gdb реалізована для використання в серверних технологіях з підтримкою сервіс-орієнтованої архітектури, із забезпеченням можливості програмної обробки даних, у структурі картографічної інформації, яка забезпечує можливість внесення змін та доповнень.

Крім векторних наборів даних сформовані графічні планшети (номенклатурні аркуші) топографічних карт масштабу 1:10 000 у форматі *.pdf, в номенклатурній розграфці регіональної місцевої системи координат МСК-59 (що має математичний зв'язок з Державною системою координат УСК-2000).

Наявність вищезазначеної картографічної основи є одним із важливих кроків для виконання подальших заходів щодо створення та розробки комплексного плану розвитку територій Роменської міської територіальної громади.

romny