» » ArcGIS Insights

Змусьте карти працювати на вас!

Планування з картами - це просто!

Збір польових даних за допомогою портативних пристроїв!

Керуйте своїми ресурсами за допомогою карт!

Готові до використання програми та додатки!

ArcGIS Insights

ArcGIS for INSPIRE

В останньому випуску ArcGIS for INSPIRE Esri додала тему даних біогеографічних регіонів та схему додатків Elevation Vector Elements  теми даних про висоту. ArcGIS для INSPIRE Geoportal Server також підтримує створення та оновлення метаданих відповідно до технічних рекомендацій INSPIRE Metadata 2.0.

ArcGIS Apps

Якщо говорити про додатки ArcGIS, то є багато нового, що може захоплювати, зокрема новий додаток та оновлення, які покращують користувацький досвід та покращують робочі процеси.

ArcGIS Experience Builder

ArcGIS Experience Builder допомагає користувачам перетворювати свої дані в переконливі веб-додатки та веб-сторінки не вводячи жодного рядка коду. У додатку користувачі можуть налаштувати макети та елементи дизайну, вибрати інструменти, необхідні для взаємодії з 2D та 3D-вмістом та створити швидко реагуючі додатки, які працюють на будь-якому пристрої.

 

Collector for ArcGIS

 Collector for ArcGIS зараз має одну з найбільш часто запитуваних можливостей: автоматичне вирівнювання об’єктів. Наразі доступна для iOS і незабаром Android, можливість дозволяє користувачам вирівнюватися на точкові об’єкти або вершини (як для ліній так і для полігонів) при використанні карти для створення нового об’єкту або оновлення місця розташування існуючого. Форми масового оновлення - ще одне вдосконалення, яке дозволяє користувачам оновлювати запис форми для кількох активів або спостережень одночасно. Під час користування картами в режимі офлайн тепер користувачі можуть створювати нерегулярні офлайн-області (полігони), тому вони переносять лише потрібні області карти. Крім того, користувачі можуть входити за допомогою штрих-коду або QR-коду, що дозволяє швидко отримувати доступ до корпоративного порталу організації.

ArcGIS QuickCapture

Дизайнер ArcGIS QuickCapture має кілька нових функцій, які допомагають користувачам легше створювати проекти. Дизайнери додатків можуть налаштувати діалогові вікна, які працівники польових служб використовують для введення додаткової інформації в додаток, не втрачаючи текучого інтерфейсу великих кнопок. Тепер також можна налаштувати кнопки, які роблять іх необхідними або необов’язковими для того, щоб працівники на місцях включали фотографію. Крім того, новий безперервний режим дозволяє користувачам фіксувати дані об’єкти у безперервному потоці під час їх переміщення, а не точку за точкою.

ArcGIS Living Atlas of the World

 ArcGIS Living Atlas of World тепер включає 78 нових шарів даних, які охоплюють 89 різних таблиць опитування американської спільноти (ACS) з останніх демографічних оцінок ACS 2014–2018. Дані шари готові до використання та висвітлюють такі теми, як житло, населення, зайнятість, дохід, раса, вік, страховий статус, освіта, статус ветерана та підключення до Інтернету.

Explorer for ArcGIS

Окрім того, що він доступний в iOS та Android, Explorer for ArcGIS тепер доступний і в Microsoft Windows. Дана нова версія надає користувачам більше способів використання карт офлайн, можливість використовувати растрові зображення безпосередньо в пакетах мобільних карт, частіше оновлювати шари для підвищення обізнаності про ситуацію та захищати дані за допомогою аутентифікації інфраструктури відкритих ключів (PKI).

ArcGIS StoryMaps

ArcGIS StoryMaps перевершив функціональність шаблонів класичних сюжетних карт. Крім того, тепер користувачі можуть перетворювати свої карти історій у PDF-файли для друку та ділитися ними з групою. Також існує новий тип користувача, Storyteller, для тих, хто хоче створювати історії лише за допомогою ArcGIS StoryMaps.

ArcGIS Hub

ArcGIS Hub тепер знаходиться в перемикачі програм і більше не потрібен адміністратор, щоб активувати відкриті дані організації. Це означає, що будь-який член ArcGIS Online, який має тип користувача Creator та роль Publisher, може швидко розпочати створення сайтів та сторінок за допомогою ArcGIS Hub Basic. Тепер користувачі можуть додавати тривимірні веб-сцени на сайти та сторінки, використовуючи книгу карт, щоб показати такі речі, як запропоновані розробки та підземні інженерні мережі. Існують також більш прості способи, щоб адміністратори налаштували інтерфейс входу у хаб. А користувачі можуть додавати надійний логотип, контакт із службою підтримки спільноти та / або спеціальні положення та умови для входу на свої сторінки. Крім того, функціональність команди підтримки - це новий спосіб приватної співпраці з цільовими групами в ArcGIS Hub.

Navigator for ArcGIS

Останні оновлення Navigator для ArcGIS зосереджені на водіях. Тепер диспетчери можуть ділитися шарами маршруту безпосередньо з водіями у додатку, що гарантує, що маршрути не будуть порушені, якщо водії втратять зв’язок. Водії можуть призупиняти маршрути з багатьма зупинками, не відміняючи повністю свої поїздки. Вони також можуть об’єктами та  ресурсами та бачити повну інформацію про атрибути, включаючи носії інформації та вкладення.

Tracker for ArcGIS

У програмі Tracker for ArcGIS, веб-програма Track Viewer тепер вбудована в ArcGIS Enterprise. Як тільки адміністратор вмикає можливість відстеження місцеположення в корпоративній організації, користувачі, які мають право відстежувати представлення даних - як правило, менеджери та контролери - можуть отримати доступ до програми перегляду треків через перемикач програм.

Workforce for ArcGIS

Найновіший випуск Workforce for ArcGIS зосереджений на веб-програмі. Користувачі, які, як правило, наглядачі, тепер можуть встановити його за допомогою ArcGIS Enterprise, замість того, щоб робити окрему установку.

ArcGIS Insights

Наглядові органи тепер можуть встановити веб-додаток Workforce for ArcGIS за допомогою ArcGIS Enterprise.

Esri Redistricting

Веб-додаток Esri Redistricting має кілька нових функцій для перепису населення 2020 року. До них відносяться покращені робочі процеси для створення перерозподільних планів виборчих дільниць, нова спрощена функція Themes, яка дозволяє здійснювати демографічні накладання та підтримку подвійних моніторів та спливаючих вікон. Esri Redistricting також дозволяє користувачам створювати плани для кількох округів одночасно, а також для менших районів у межах округу, штату чи регіону.

ArcGIS Excalibur

Останній випуск ArcGIS Excalibur, преміум-веб-додаток, який спрощує пошук зображень, включає більш широку підтримку сервісів зображень, більше можливостей перегляду та редагування в межах проектів, а також покращену роботу користувачів на порталі лише для читання. Два нові інструменти, Swipe та Flicker, також полегшують користувачеві вступати у робочі процеси порівняння чи виявлення змін.

ArcGIS Earth

ArcGIS Earth, безкоштовний легкий, простий у використанні додаток скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШІ НОВИНИ

Опубліковано 27 апрель 2021
   Вітаємо наших користувачів з виходом електронного журналу. Цей журнал призначений для тих, хто говорить на єдиній геоінформаційній мові. Читати далі...
Опубліковано 26 ноябрь 2020
Технологія ArcGIS від ESRI  - надає геоінформаційну підтримку реформі реорганізації системи судів України.    Читати далі...
Опубліковано 16 сентябрь 2020
Вже цієї осені 11-12 листопада приготуйтеся до наймасштабнішої події року у світі ГІС технологій
      Читати далі...
Опубліковано 04 август 2020
      Спеціалістами компанії було створено робочий кластер високої доступності на платформі VMware кластер – це група фізичних серверів( далі хости), що знаходяться в одній мережі, мають спільну систему зберігання даних, керуються єдиним Читати далі...
Опубліковано 16 июнь 2020
    У ArcGIS Insights робочі книжки мають більш ясний та простий інтерфейс користувача. Інформація також тепер підтримує кодовані доменні значення та підтипи. З новою опцією експорту даних одним клацанням миші простіше, ніж будь-коли, ділитися Читати далі...
Опубліковано 18 май 2020
  Конференція користувачів ESRI 2020 цього року пройде в форматі онлайн.   Читати далі...
Опубліковано 06 май 2020
    Щоб підтримати студентів під час закриття університетів через COVID-19, ми пропонуємо студентам безкоштовне ліцензування для ArcGIS до 31 серпня 2020 року через Learn ArcGIS. Нижче наведено поширені питання про безкоштовний доступ студентів до ArcGIS Читати далі...
Опубліковано 02 апрель 2020
    Спеціалістами ESRI Ukraine та ECOMM Co створено портал "Оперативна інформація про COVID-19 в Україні та світі" для Міністерство інфраструктури України. Читати далі...