» » ArcGIS для потреб громадської безпеки

Змусьте карти працювати на вас!

Планування з картами - це просто!

Збір польових даних за допомогою портативних пристроїв!

Керуйте своїми ресурсами за допомогою карт!

Готові до використання програми та додатки!

ArcGIS для потреб громадської безпеки

ГІС ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Можливості ГІС для національної поліції здатні повною мірою забезпечити управління стратегічно важливою інформацією через створення системи управління просторовими даними.

Налаштовані веб-додатки дозволяють створювати плани тактичних операцій, щоб зменшити час реагування у повсякденних та надзвичайних ситуаціях, ефективно працювати в польових умовах та гарантувати актуальність та своєчасне отримання необхідних даних працівниками, що їх потребують. Можливості публікації карт та даних для широкого загалу сприяють отриманню зворотного зв’язку від громадськості через створення наочних презентацій для суспільства та ЗМІ. Наприклад, «Публічна кримінальна карта», характеризує кримінальну активність у суспільстві.

Здатність ArcGIS інтегрувати дані, що надходять в режимі реального часу з різних джерел, надає можливість підтримувати забезпечення правопорядку на масових заходах та підвищити загальний рівень безпеки у суспільстві. Потужніаналітичні засоби дозволяють будувати прогнози, виявляти приховані загрози та на основі отриманої інформації найбільш ефективно розподіляти наявні ресурси та визначати пріоритетні напрямки роботи.

Оперативна обстановка

Додаток призначений для підтримки прийняття рішень та побудови плану тактичної операції.

Забезпечує виконання наступних функцій – нанесення оперативної обстановки, аналіз інцидентів, побудову маршрутів з урахуванням реального трафіку, автоматичну побудову звітів, побудову зон евакуації.

 

ArcGIS для потреб громадської безпеки

 

ArcGIS для потреб громадської безпеки

Операційний екран

Додаток призначений для оцінки ефективності роботи підрозділів керівним складом, для кращого розподілу людських та матеріальних ресурсів, виявлення найбільш проблемних напрямків та територій, вразливих до впливу негативних факторів.

Забезпечує перегляд актуальної оперативної інформації, візуалізацію роботи підрозділів та окремих співробітників, вивчення розподілу інцидентів за типом, аналіз вжитих заходів.

ArcGIS для потреб громадської безпеки

 

Посилання на демонстраційну версію додатку

 

Статистична інформація про ДТП


ArcGIS для потреб громадської безпеки

 

ГІС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

ГІС є одним з ключових засобів інформаційної підтримки для реагування у надзвичайних ситуаціях. Наявність актуальних даних та засобів аналізу дозволяє зрозуміти ризики та покращити реагування у випадку надзвичайної ситуації, а також підвищити загальний рівень інформованості у суспільстві за допомогою надання громадянам інформації про шляхи евакуації, укриття від несприятливих погодних умов, стихійних лих та найбільш небезпечні території.

Служби з надзвичайних ситуацій повинні не лише управляти власними ресурсами, а й інтегрувати дані від інших служб – поліції, медичних закладів, закладів освіти та соціальних закладів, відомостей про природні умови та інфраструктуру, для того, щоб мати можливість правильно спрямувати зусилля у випадку надзвичайної ситуації та забезпечити своєчасну допомогу постраждалим громадянам та відновлення роботи ключових об’єктів інфраструктури.

(Перегляньте додаток, що демонструє масштаби руйнувань внаслідок НС).


Засоби збору та накопичення інформації від співробітників служб та громадськості дають можливість швидко оцінити масштаби пошкоджень. Наприклад – Додаток збору інформації про пошкоджену інфраструктуру дозволяє оцінювати масштаби пошкоджень по опублікованих фото.

 

Операційна панель ситуаційної обізнаності

Операційна панель ситуаційної обізнаності може використовуватися персоналом управління з надзвичайних ситуацій для розуміння впливу інциденту на суспільну інфраструктуру та населення.

ArcGIS для потреб громадської безпеки

Приклад додатку

 

3D моделі місцевості

Обробка даних з БПЛА та створення на їх основі 3D-моделей для вивчення і поширення інформації про постраждалі об’єкти та території.


ArcGIS для потреб громадської безпеки


 

Переглянути сцену, що відображає пошкодження від пожежі 

Демонстраційний додаток

Функції додатку обмежені переглядом карти та загальним ознайомленням з інформацією про предметну область. Подібні додатки створюються як загальнодоступні для громадськості з метою підвищення рівня обізнаності про подію чи явище. В даному додатку представлено дані про забруднення території радіоактивним цезієм на території поблизу Чорнобильської АЕС.

Додаток містить дані про забруднення зібрані з БПЛА, карту поховання радіоактивних відходів, космічний знімок та інструмент для порівняння перерахованих шарів.  Переглянути


ArcGIS для потреб громадської безпеки

 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШІ НОВИНИ

Опубліковано 27 апрель 2021
   Вітаємо наших користувачів з виходом електронного журналу. Цей журнал призначений для тих, хто говорить на єдиній геоінформаційній мові. Читати далі...
Опубліковано 26 ноябрь 2020
Технологія ArcGIS від ESRI  - надає геоінформаційну підтримку реформі реорганізації системи судів України.    Читати далі...
Опубліковано 16 сентябрь 2020
Вже цієї осені 11-12 листопада приготуйтеся до наймасштабнішої події року у світі ГІС технологій
      Читати далі...
Опубліковано 04 август 2020
      Спеціалістами компанії було створено робочий кластер високої доступності на платформі VMware кластер – це група фізичних серверів( далі хости), що знаходяться в одній мережі, мають спільну систему зберігання даних, керуються єдиним Читати далі...
Опубліковано 16 июнь 2020
    У ArcGIS Insights робочі книжки мають більш ясний та простий інтерфейс користувача. Інформація також тепер підтримує кодовані доменні значення та підтипи. З новою опцією експорту даних одним клацанням миші простіше, ніж будь-коли, ділитися Читати далі...
Опубліковано 18 май 2020
  Конференція користувачів ESRI 2020 цього року пройде в форматі онлайн.   Читати далі...
Опубліковано 06 май 2020
    Щоб підтримати студентів під час закриття університетів через COVID-19, ми пропонуємо студентам безкоштовне ліцензування для ArcGIS до 31 серпня 2020 року через Learn ArcGIS. Нижче наведено поширені питання про безкоштовний доступ студентів до ArcGIS Читати далі...
Опубліковано 02 апрель 2020
    Спеціалістами ESRI Ukraine та ECOMM Co створено портал "Оперативна інформація про COVID-19 в Україні та світі" для Міністерство інфраструктури України. Читати далі...