» » Застосування космічних та геоінформаційних систем

Змусьте карти працювати на вас!

Планування з картами - це просто!

Збір польових даних за допомогою портативних пристроїв!

Керуйте своїми ресурсами за допомогою карт!

Готові до використання програми та додатки!

Застосування космічних та геоінформаційних систем

III Міжнародна науково-практична конференція "Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”


 
Застосування космічних та геоінформаційних систем
 

Застосування космічних та геоінформаційних систем


5 квітня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського визначили основні проблеми застосування космічних та геоінформаційних систем в секторі безпеки і оборони України, а також розробили рекомендації щодо шляхів їх вирішення.

Важливі для України питання розглядали на ІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції "Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”. Участь у заході взяли понад 160 фахівців галузі. Серед них ‒ представники міністерств та відомств, які опікуються безпекою та обороною держави, Національної академії наук України, Державного космічного агентства України, провідних навчальних закладів та науково-дослідних установ України, представники дипломатичного корпусу та іноземні гості з Німеччини , США , Великобританії та Грузії.

– Космічні технології є невід’ємною частиною оборонних технологій, які відіграють значущу роль в забезпеченні успішності виконання завдань у відсічі агресії Російської Федерації. У сучасних умовах успіх має той, хто своєчасно забезпечується актуальною інформацією. Одним із механізмів її отримання є використання даних дистанційного зондування земної поверхні, цифрових (електронних) карт, геоінформаційних технологій. Ми висловлюємо вдячність представникам держав, які нас підтримують, беруть участь у нашій конференції та готові передати важливий для нас досвід, – наголосив заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з наукової роботи генерал-майор Павло Щипанський під час відкриття конференції.

Під час конференції провідні науковці презентували матеріали сучасних досліджень щодо застосування космічних та геоінформаційних систем. Представники компаній Esri, Leica Geosystems, Planet, а також фахівці запрошених організацій і установ виступили із доповідями стосовно найбільш актуальних питань інформаційного забезпечення дій у сфері національної безпеки та оборони. Що стосується обговорення основних проблем, то вони стосувалися питань застосування космічних систем у секторі безпеки і оборони держави, географічних інформаційних систем в інтересах виконання завдань національної безпеки і оборони, обробки даних, а також підготовки військових фахівців.

– Щорічна конференція, яка проходить напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики, стала чудовою нагодою обмінюватися досвідом, представляти свої наукові дослідження, а також ознайомитися з розробками Національного університету оборони України. Впевнений, що результати конференції стануть вагомим внеском в систему безпеки і оборони держави, – зауважив директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України Віктор Шовкалюк.

Варто зазначити, що у 2012 році між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та ТОВ "Esri Україна”, офіційним представником американської компанії "Esri”, виробником геоінформаційних систем, підписано Головну ліцензійну угоду відповідно до якої на центрі імітаційного моделювання університету встановлено програмне забезпечення ArcGIS для використання в навчальному процесі.

Відповідно до угоди під час конференції Генеральний директор ТОВ "Esri Україна” Євгеній Серединін вручив Національному університету оборони України щорічну підписку на оновлення ліцензованого програмного забезпечення "Спеціалізована освітня програма Academic Departmental Agreement” на 50 робочих місць для ArcGIS.

Геоінформаційні системи дозволяють збирати найрізноманітніші дані, а за допомогою спеціального додатка – обробляти їх. Сьогодні такі системи використовують більше 30 університетів держави. Серед основних переваг – можливість взаємодії. Особливо, це має значення у сучасних гібридних війнах, коли ефективна взаємодія між міністерствами, відомствами, установами є запорукою перемоги у протистоянні.

Нагадуємо, що подати матеріали конференції для публікації в електронному збірнику можна до 15 квітня 2018 р. Надсилати матеріали необхідно на e-mail: o_pinchuk@ecomm.kiev.ua.

Спонсор конференції – Навігаційно-геодезичний центр – офіційний дистриб'ютор Leica Geosystems 

 

 

 

 

Програма конференції zastosuvannya-kosmchnih-ta-geonformacynih-sistem-v-nteresah-naconalnoyi-bezpeki-ta-oboroni.doc [2,77 Mb] (cкачиваний: 45)

 

 

Більше фотографій на сайті університету https://goo.gl/169vxV та на facebook https://goo.gl/CYhSZV

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШІ НОВИНИ

Опубліковано 27 апрель 2021
   Вітаємо наших користувачів з виходом електронного журналу. Цей журнал призначений для тих, хто говорить на єдиній геоінформаційній мові. Читати далі...
Опубліковано 26 ноябрь 2020
Технологія ArcGIS від ESRI  - надає геоінформаційну підтримку реформі реорганізації системи судів України.    Читати далі...
Опубліковано 16 сентябрь 2020
Вже цієї осені 11-12 листопада приготуйтеся до наймасштабнішої події року у світі ГІС технологій
      Читати далі...
Опубліковано 04 август 2020
      Спеціалістами компанії було створено робочий кластер високої доступності на платформі VMware кластер – це група фізичних серверів( далі хости), що знаходяться в одній мережі, мають спільну систему зберігання даних, керуються єдиним Читати далі...
Опубліковано 16 июнь 2020
    У ArcGIS Insights робочі книжки мають більш ясний та простий інтерфейс користувача. Інформація також тепер підтримує кодовані доменні значення та підтипи. З новою опцією експорту даних одним клацанням миші простіше, ніж будь-коли, ділитися Читати далі...
Опубліковано 18 май 2020
  Конференція користувачів ESRI 2020 цього року пройде в форматі онлайн.   Читати далі...
Опубліковано 06 май 2020
    Щоб підтримати студентів під час закриття університетів через COVID-19, ми пропонуємо студентам безкоштовне ліцензування для ArcGIS до 31 серпня 2020 року через Learn ArcGIS. Нижче наведено поширені питання про безкоштовний доступ студентів до ArcGIS Читати далі...
Опубліковано 02 апрель 2020
    Спеціалістами ESRI Ukraine та ECOMM Co створено портал "Оперативна інформація про COVID-19 в Україні та світі" для Міністерство інфраструктури України. Читати далі...