![111](/sites/default/files/gallery-article/1530610919_35647549_1653979601317632_1860908539359264768_n.jpg)
![112](/sites/default/files/gallery-article/1530610844_35925579_1653970984651827_1194809126643826688_n.jpg)
![113](/sites/default/files/gallery-article/1530610859_35927037_1653969847985274_2730299414303211520_n.jpg)
![114](/sites/default/files/gallery-article/1530610888_35836880_1653969101318682_8738295320888213504_n.jpg)
В Одесі 21-22 червня відбулася дводенна Національна літня школа «Просторове планування як інструмент розвитку територій». Організатором виступив Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Учасниками літньої школи були представники об’єднаних територіальних громад - землевпорядники, архітектори, голови рад об’єднаних громад, усього близько 150 учасників з 20 областей України.
Компанія ECOMM Co також прийняла участь у заході, представивши сучасні технологічні рішення для просторового планування, управління територіями та створення містобудівного кадастру в ОТГ.