Перейти до основного вмісту

Цифрові технології перетворюють світ і дозволяють людям досягати неймовірного успіху. Це змінює наше мислення та існування. Діяльність людини створює багато викликів і потенційно нестійке майбутнє. Тому суспільство потребує наявності нервової системи, інтелектуальної і чуйної платформи, яка створює більше просторового розуміння, співпраці та дій. Такою платформою є геоінформаційна система (ГІС).

Компанія ЕСОММ Со понад 25 років пропонує на ринку України рішення, технології та програмне забезпечення від світового лідера в області ГІС – компанії Esri (США). Ми здіснюємо комплексний конгсалтінг, підготовку, поставку та впровадження систем і програмно-апаратних рішень. За роки діяльності, наша компанія пройшла шлях від становлення до розробки та впровадження прикладних проектів в більшості регіонів нашої держави.

Головним досягненням нашої діяльності є наявність багаторічного досвіду з розробки і впровадження ГІС в Україні, створення сучасного підприємства з командою висококваліфікованих фахівців, які спроможні виконувати різноманітні проекти по впровадженню і супроводу ГІС, від окремого підприємства до загальнодержавного рівня, проводити сертифіковане навчання по роботі з відповідним програмним забезпеченням та базами даних.

Сповідуючи нову філософію застосування геоінформаційних систем ми зосереджуємося на:

  1. створення порталів на рівні користувачів галузевого ринку;
  2. розробці проектів геопросторового значення для потреб державного управління різних рівнів: територіальної громади, району, міста обласного значення, області та національного;
  3. впровадженні ситуаційних центрів для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони України.

Від успішного впровадження цих систем у нашій державі залежить, чи будемо ми жити у цивілізованому суспільстві. І саме прагнення до цієї мети вже понад 25 років надихає нашу компанію на успіх.

У своїй діяльності компанія неухильно дотримується Кодексу ділової поведінки та Анти-корупційному Положенню