» » ГІС МБК "Кадастр-Регіон"

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

ГІС МБК "Кадастр-Регіон"

 

ГІС МБК "Кадастр-Регіон"

 

 

 

ГІС МБК "Кадастр-Регіон"-цевзаємопов’язаний комплекс баз даних, програмного забезпечення і сучасних технологій, призначений для автоматизація роботи з накопичення, зберігання та надання для використання геопросторових даних про територію області та здійснення інформаційної підтримки прийняття управлінських рішеньорганів місцевої влади у галузі містобудівної діяльності.

 

Базовим рішеннямРГІС МБК "Кадастр-Регіон" є застосування підходів гнучкого територіального розгортання, що забезпече можливість своєчасного реагувати на постійні зміни,виникнення яких обумовлено тим, що всі заздалегідь визначені вимоги (інформаційні, програмні, функціональні, тощо) є тільки стартовими умовами і не можуть визначати вимоги щодо підтримки всього життєвого циклу функціонування (проектування, постійного розширення і зміни).РГІС МБК "Кадастр-Регіон" підтримує такі базові моделі територіального розгортання компонентів систем МБК, які можуть бути задіяні,а саме:

 

 

 

-модель створення розподіленої системи. Така система складається з окремих вузлів, які об’єднані каналами зв’язку та єдиним механізмом інформаційного обміну. У складі інформаційних систем відповідних рівнів (регіональному і районного) створюється повноцінні центри обробки даних (ЦОД), які комплектуються всіма програмно-технічних засобами, необхідними для забезпечення автоматизованого виконання функцій створення та ведення містобудівного кадастру. Інформаційні потреби користувачів, які підключені до відповідного ЦОДу, задовольняються, в основному, ресурсами цього ЦОДу. Міжрівневий інформаційний зв’язок здійснюється за рахунок використанням сервісів і геопорталів (трирівнева система);

 

 

 

-модель створенняРГІС МБК "Кадастр-Регіон" з використанням єдиного регіонального центру обробки даних. Регіональний центр обробки даних акумулює всі інформаційні ресурси, які застосовуються у містобудівній діяльності регіону. Використання інформації регіонального ЦОДу здійснюється всіма користувачами регіону засобами мало бюджетних (безкоштовних) настільних або WEB застосувань, які використовують для цього WEB сервіси і мережу геопорталів незалежно від їх адміністративного підпорядкування (дворівнева система);

 

 

 

-модель створенняРГІС МБК "Кадастр-Регіон" з використанням хмарної інфраструктури, яка передбачає перенесення рішення задач забезпечення безперервностного функціонування ЦОДу на рівень ресурсів хмарної інфраструктури, які забезпечуються їх зовнішнім провайдерами.

 

 

 

ГІС МБК "Кадастр-Регіон" -це інтегроване корпоративне рішення, яке базується на геоінформаційній технології компанії Esri (США), технології інформаційної інтеграції різних просторових даних ( в т.ч. тематичних даних, отриманих від різних постачальників, що створені з використанням різних) у єдиному інформаційному просторі, даних ДЗЗ (космічних знімків), методів створення інфраструктури просторових даних (створення мережі геопорталів) і сервісно-орієнтованої обробки цих даних.

 

 

 

ГІС МБК "Кадастр-Регіон"являє собою лінійку узгоджених серверних, настільних іWEBкомпонентів, які можуть утворювати регіональні системи різної конфігурації, різної функціональної спрямованості і різної вартості, у залежності від набору застосованих компонентів, системних рішень і застосованих технічних засобів.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...