» » Концепція зі створення містобудівного кадастру Запорізької області (регіональний та районний рівні)

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

Концепція зі створення містобудівного кадастру Запорізької області (регіональний та районний рівні)

 

Концепція зі створення містобудівного кадастру Запорізької області (регіональний та районний рівні)

 

 

 

Компанія ЧАО "ЕСОММ Со." завершила розробку концепції створення містобудівного кадастру Запорізької області (регіонального та районного рівнів), як "Автоматизованої системи містобудівного кадастру Запорізької області" (регіонального та районного рівнів) із застосуванням геоінформаційних технологій (далі - АСМБКЗО).

 

Базовим рішенням АСМБКЗО є застосування підходів гнучкого територіального розгортання, що забезпечє можливість своєчасного реагувати на постійні зміни,виникнення яких обумовлено тим, що всі заздалегідь визначені вимоги (інформаційні, програмні, функціональні, тощо) є тільки стартовими умовами і не можуть визначати вимоги щодо підтримки всього життєвого циклу функціонування (проектування, постійного розширення і зміни)..

 

Вирішення цієї проблеми може бути здійснено шляхом реалізації одного з трьох концептуальних варіантів:

 

-створення розподіленої системи збору, збереження і обробки містобудівної інформації;

 

-створення єдиного регіонального ЦОДу для збору, збереження і обробки містобудівної інформації;

 

-використання хмарної інфраструктури для створення єдиного регіонального ЦОДу системи містобудівного кадастру.

 

Порівняльний аналіз трьох варіантів реалізації концепції створення АСМБКЗО дозволяє зробити висновок на користь варіанту створення гібридної хмарної інфраструктури системи містобудівного кадастру, який є найбільш технологічно досконалим та дозволяє у повному обсязі вирішити містобудівні завдання, що ставляться перед МБК Запорізької області, урахувати вимоги діючої нормативно-правової бази ведення кадастру. Остаточний вибір має здійснюватися на наступних етапах із залученням Замовника, який має оцінити ризики, які існують при застосуванні хмарних технологій.

 

Обмін інформацією між системами регіонального, районного та міського рівнів у вигляді сервісів повинен здійснюватись з використанням мережі взаємопов’язаних геопорталів. Ця мережа має забезпечувати можливість отримання містобудівної інформації щодо будь-якої ділянки території району (області) у будь-якому місці, у будь-який час.

 

Всі концептуальних варіанти розгортання АС МБК ЗО є базовими, елементи яких можутьзастосовуватися при створенні різних вузлів та поєднуватися у рамках однієї системи. Такий підхід забезпечується за рахунок використання сервісів і мережі геопорталів.

 

Функціонування АС МБК ЗО має бути засновано на використанні спеціальної моделі територіального управління, до складу якої входять:

 

-наскрізний класифікатор (каталог) містобудівних об'єктів та їх атрибутів;

 

-єдина система спеціалізованих умовних знаків (представлень) для цифрових карт, як топографічних, так і умовних знаків для потреб містобудівної документації;

 

-шаблон бази геоданих, структура якої визначається класифікатором і підтримує спеціальний механізм відображення умовних знаків. Шаблон визначає перелік відомостей про кожен об'єкт в обсязі, необхідному для включення в інформаційні ресурси містобудівного кадастру.

 

Відповідно до цієї моделі розробляються і затверджуються узгоджені структури баз данихвсіх рівнів містобудівного кадастру Регіону.

 

На підставі опрацювання основного варіанту реалізації концепції були визначені етапи його реалізації.

 

Концептуальні висновки і пропозиції, викладені в концепції, були використані як основа при розробці Технічного завдання на створення АС МБК Запорізької області .


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...