» » Семінар U-LEAD з Європою для об’єднаних територіальних громад у Запоріжжі

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

Семінар U-LEAD з Європою для об’єднаних територіальних громад у Запоріжжі

 

20 вересня в Запоріжжі відбувся семінар «Розробка основних принципів з просторового планування ОТГ» для голів та архітекторів об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Запорізької області в рамках програми U-LEAD з Європою, що проводиться за участі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та підтримки ряду Європейських країн. Подібні заходи вже проводились у Чернігівський та  Івано-Франківській областях.

Метою програми U-LEAD з Європою є розширення прав і можливостей на місцевому рівні за рахунок посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

На семінарі у Запоріжжі серед багатьох тем стосовно територіального управління, зокрема було обговорено досвід створення картографічної основи для здійснення просторового планування, сучасні технологічні рішення для управління територіями та створення містобудівного кадастру в ОТГ. 

Компанія ECOMM Co разом з ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» є активними учасниками програми у якості тренерів. Співробітники ECOMM Co та ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» надали консультації у сфері ГІС та містобудівного кадастру на семінарі у Запоріжжі, Чернігові та Івано-Франківську, та планують приймати участь у заходах програми U-LEAD з Європою в інших містах України. Цей захід надає можливості ОТГ отримати досвід роботи з сучасними ГІС.

Семінар U-LEAD з Європою для об’єднаних територіальних громад у Запоріжжі

 

Семінар U-LEAD з Європою для об’єднаних територіальних громад у Запоріжжі

 


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...