» » Підсумки Esri User Conference 2017

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

Підсумки Esri User Conference 2017

Нещодавно завершилась щорічна конференція Esri User Conference http://www.esri. com/about/events/uc, у якій прийняли участь близько 16000 користувачів Esri з усього світу.
Були на конференції у Сан-Дієго і співробітники дистриб'ютора ПЗ Esri в Україні – компанії Esri Ukraine, та її партнера ECOMM Co. Зокрема, вони відвідали пленарне засідання, виставку, на якій проводились демонстрації та були представлені стенди користувачів програмного забезпечення ArcGIS та інших учасників. І звичайно ж, дистриб'юторску зустріч 8-9 липня, присвячену веденню маркетингу та технічній підготовці дистриб'юторів по обслуговуванню нової версії ArcGIS 10.6, що стане доступною до кінця року. 
Esri User Conference є наймасштабнішим заходом Esri та важливою подією у світі ГІС. На конференції обговорюється досвід використання програмних продуктів Esri та освітлюються зусилля компанії для кращого забезпечення клієнтів та створення ГІС, що відповідають сучасним вимогам. До речі, під час виступу Джека Данджермонда демонструвалися слайди , де було показано приклади проектів на основі ПЗ Esri, серед яких є і проект за участю ECOMM Co.
В ході конференції проводилася велика кількість майстер-класів із запровадження нових моделей, вивчення додатків, поширення даних і сумісної роботи.
Основні ідеї заходу цього року стосувалися вдосконалення платформи ArcGIS, як єдиної системи, зокрема ArcGIS Online, ArcGIS Enterprize, Insights for ArcGIS, тощо. Одною з важливих новин Esri User Conference є курс на подальший розвиток додатку ArcGIS Pro, як основного десктопного додатку платформи ArcGIS. Тому ми радимо користувачам ArcGIS в Україні приділити особливу увагу можливостям і перевагам ArcGIS Pro.
В цілому, конференція залишила багато приємних вражень та нових ідей.
Переглянути відео з конференції можна на сайті http://p.ctx.ly/r/4z4d.
Дивіться також наші фото з конференції.

Підсумки Esri User Conference 2017

 

Підсумки Esri User Conference 2017

 

Підсумки Esri User Conference 2017

 

Підсумки Esri User Conference 2017


 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 13 январь 2020
ІІ міжнародна науково-практична конференція "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні" 17-18вересня 2015 року   Одеса   Серединін Євгеній Самойлович – президент ПрАТ «ЕСОММСо».       Іжа Микола Михайлович – д.політ.н., професор, Читать далее...
Опубликовано 13 январь 2020
     Підсумок роботи компанії за 2019 рік та нагородження найкращих працівників.   Читать далее...
Опубликовано 16 декабрь 2019
    Раді повідомити, що з цього понеділка в офісі компанії ESRI Ukraine починає свою роботу навчальний клас з сучасним технічним оздобленням, професійними викладачами та зручними робочими місцями. Читать далее...
Опубликовано 09 апрель 2019
Опубликовано 04 март 2019
 10 квітня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться міжнародна науково-практична конференція Читать далее...