» » Новий етап нашої ГІС історії

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

Новий етап нашої ГІС історії

Новий етап нашої ГІС історії

 


Сьогодні існує як ніколи багато можливостей для ГІС професіоналів, оскільки нові ринки реалізують критично важливе значення ГІС для вирішення проблем в режимі реального часу. Слідуючи викликам сучасності, Esri запускає новий бренд, суть якого відображена в слогані The Science of Where .
Концептуально The Science of Where об'єднує точність наукового методу, технології ГІС і необмежені можливості знань про те, де відбуваються події. В найближчі місяці Esri поділиться зі своїми користувачами прикладами з реального життя про те, як компанії та організації бачать і використовують дані по новому; про те, як географія допомагає вирішувати критичні проблеми і реалізувати можливості ще ефективніше, ніж раніше.
Ми раді повідомити про новини і розробки:
• У нещодавньому випуску ArcGIS 10.5 Esri  представила сумісну, по-справжньому інноваційну ГІС технологію у веб та на робочих місцях наших користувачів.
 • Конференція користувачів 2017 Esri User Conference  перевершить всі попередні. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку.
Крім того:
• Fast Company включила Esri в щорічний список 10 кращих в світі «найбільш інноваційних компаній в галузі науки про дані».
Повний список є на сайті www.fastcompany.com/MIC.
• В аналізі постачальників ГІС The Forrester Wave ™ «Інструменти і платформи геопространственного аналізу» Esri названо компанією, що надає платформу «з найбільш широкими можливостями для збору просторових даних, представлення, аналізу та надання доступу до них.» Звіт можна завантажити.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...