» » Відмовостійкий кластер ArcGis

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

Відмовостійкий кластер ArcGis

Відмовостійкий кластер ArcGis

 

 

Відмовостійкий кластер ArcGis - кластер високої доступності (англ. High-Availability cluster, HA cluster) — кластер, що спроектований відповідно до методик забезпечення високої доступності і гарантує мінімальний час простою за рахунок апаратного та програмного дублювання. Без кластеризації збій сервера призводить до того, що підтримувані ним додатки або мережеві сервіси виявляються недоступними. Відмовостійка кластеризація серверу ArcGis виправляє дану ситуацію, перезапускаючи додатки на інших вузлах кластера без втручання адміністратора, в разі виявлення апаратних або програмних збоїв. Процес перезапуску відомий як аварійне перемикання. В рамках цього процесу програмне забезпечення кластеризації може додатково налаштувати вузол перед запуском програми на ньому (наприклад, імпортувати і монтувати відповідні файлові системи, переналаштовуючи мережеве обладнання або запускаючи будь-які службові додатки). 
Відмовостійкі кластери широко використовуються для підтримки важливих баз даних, зберігання файлів в мережі, підтримки постійної працездатності сервісів, додатків та систем масового обслуговування важливих запитів. 
Реалізації кластерів є  досягненням відмовостійкості в цілому, шляхом виключення критичних точок відмови, в тому числі за рахунок резервування обчислювальних потужностей та здійснення підключення до мережі і сховищ даних, об'єднаних в резервну мережу зберігання даних.
Безперебійне живлення забезпечує ДБЖ, який може комплектуватися акумуляторами підвищеної ємності.
Швидкість між вузлами комплексу може бути 100мб/с, 1гб/с,10гб/с в залежності від потреб замовника. З'єднання мережевого обладнання може буди виконано оптичним кабелем(якщо це потрібно). 
За наявністю каналу зв'язку, вузли кластеру можуть знаходитись в різних місцях.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 09 апрель 2019
Опубликовано 04 март 2019
 10 квітня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться міжнародна науково-практична конференція Читать далее...
Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...