» » XXI Міжнародна Конференція користувачів Esri в Україні «ГІС в управлінні територіальним розвитком» 23-24 жовтня 2018 р., м. Київ

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

XXI Міжнародна Конференція користувачів Esri в Україні «ГІС в управлінні територіальним розвитком» 23-24 жовтня 2018 р., м. Київ

 

23-24 жовтня 2018 р. відбудеться XXI Міжнародна Конференція користувачів Esri в Україні «Географічні інформаційні системи в управлінні територіальним розвитком». Конференція проходитиме у Гранд Холі готелю «Хрещатик» за адресою: вул. Хрещатик 14, м. Київ, 01001.
Організатор –  ТОВ «Есрай Україна», офіційний  дистриб’ютор Esri Inc., США. ТОВ «ECOMM Co» виступить офіційним партнером заходу.
Конференція щорічно об’єднує українських користувачів програмного забезпечення Esri, фахівців ГІС, представників бізнесу та державної влади, та дає учасникам можливість ознайомитись з широким спектром застосування ГІС технологій в різних сферах діяльності, дізнатися про сучасний стан розвитку геоінформатики, нові функціональні можливості та програмні продукти Esri.
Основна мета конференції - продемонструвати, що сучасні ГІС не тільки дозволяють досягти ситуаційної обізнаності, вони є важливим засобом прийняття рішень, оскільки допомагають виявити перспективи для подальшого розвитку бізнесу чи території за допомогою інноваційних інструментів роботи з просторовою інформацією.
За два дні заходу буде проведено пленарне, секційні засідання та майстер-класи по роботі з програмним забезпеченням , зокрема, 23 жовтня працюватиме секція "ГІС: інтелектуальна оборона територій", модератор Віце-президент Міжнародної академії інформатики к.т.н. Галенко Іван Вікторович
До участі запрошено іноземних гостей, представників компанії Esri у Європі, користувачів програмного забезпечення Esri в Україні, спеціалістів ГІС та дистанційного зондування Землі, розробників, представників міністерств, органів державного управління, громад та бізнесу, науковців та студентів.
Більше дізнатися про конференцію та зареєструватися для участі можна на сайті:

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...