» » Що нового в ENVI 5.5

Заставте карты работать на вас!

Планирование с картами - это легко!

Сбор полевых данных с помощью портативных устройств!

Управляйте своими ресурсами с помощью карт!

Готовые к использованию приложения!

Що нового в ENVI 5.5

Що нового в ENVI 5.5

 

 

 


ENVI 5.5 має ряд нових особливостей і функцій, які спрощують і прискорюють отримання інформації з зображень. Однією з цих особливостей є ENVI Modeler - інструмент, який допомагає виконувати пакетну обробку і без особливих зусиль створювати робочі процеси обробки зображень не написавши жодного рядка коду. За допомогою ENVI Modeler також можна запускати обробку в хмарі одним натисканням кнопки.


Крім того, ENVI 5.5 забезпечує інтеграцію програмного забезпечення для ENVI і ArcGIS Pro, що дозволяє користувачам Esri працювати в обох середовищах, щоб скористатися перевагами передових можливостей дистанційного зондування ENVI. Завдяки новій інтеграції з Esri ви також можете відправляти робочі процеси з ENVI Modeler безпосередньо в панелі інструментів ArcMap або ArcGIS Pro.


Нагадуємо, що Esri Україна є офіційним дистрибьютором Harris/ENVI, тому з питань поставок програмного забезпечення ви можете звертатися і до компанії ECOMM Co - патрнера Esri Україна.


Детальніше про ENVI 5.5 https://goo.gl/etX9Bn

 

 


 

 

 

 

 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
НАШИ НОВОСТИ

Опубликовано 09 апрель 2019
Опубликовано 04 март 2019
 10 квітня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться міжнародна науково-практична конференція Читать далее...
Опубликовано 05 май 2018
«ЗАСТОСУВАННЯ КОСМІЧНИХ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ІНТЕРЕСАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ»   Читать далее...