Перейти до основного вмісту
demofarm

Демонстраційні ферми

Проект «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми»» реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) за підтримки Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ).
Метою проекту є створення мережі демонстраційних ферм на базі діючих сільськогосподарських підприємств, ферм, а також дослідних господарств навчальних та науково-дослідних установ, що запровадили кращі практики ведення сільського господарства, переробки сільськогосподарської
продукції. Такі демонстраційні ферми, на наш погляд, мають стати важливим елементом системи сільськогосподарського дорадництва для просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, менеджменту, маркетингу у сфері сільського господарства, для передачі знань за принципом «фермер – фермеру».

demofarm

Завдання проекту – допомогти суб’єктам сільськогосподарського мікро-, малого та середнього підприємництва у створенні продуктів із доданою вартістю шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій, покращення взаємного навчання.
Технологічну допомогу у реалізації проекту, на платформі ГІС, виконує компанія ECOMM, яка є партнером компанії ESRI Ukraine, що має 25 річний досвід впровадження ПЗ ArcGIS компанії ESRI США на теренах України. Використання ПЗ ArcGIS у багатьох країнах Європи є запорукою якісного виконання проекту.